Interiérové dvere

Interiérové dvere Erkado

Interiérové dvere DRE

Interiérové dvere Porta doors

Vnútorné dvere - PORTA DOORS

Výrobca interiérových dverí, ktorý je synonymom vysokej kvality. Vyrába interiérové dvere so syntetickou dyhou, s prírodnou dyhou. Vyrába nasledovné druhy interiérových dverí: dvere skladané, dvere posuvné, vstupné vnútorné dvere a technické dvere. Samozrejme,že má v ponuke i zárubne, svetlíky a rôzne príslušenstvo k interiérovým dverám.

Interiérové dvere - DRE

Poľský výrobca kvalitných interiérových dverí. Ponúka mimo klasického systému zatvárania i posuvný (nástenný) systém zatvárania vnútorných dverí, jednoduché zárubne i nastaviteľné obložkové zárubne a veľa ďalšieho príslušenstva (vetracie násadky do rámových a doskových dverí, maskujúce pásky, vetracie podrezanie, mriežky...). Interiérové dvere sú v rôznych dekoroch a rôznych vzorov výplňových skiel.

Interiérové dvere - ERKADO

ERKADO – vyrába vnútorné dvere najvyššej akosti, s ktorými sú zákazníci spokojní. Na výrobu doskových interiérových dverí používa inovatívne technologické riešenia a investuje do moderných strojov.

Interiérové dvere - INVADO

V predaji má interiérové dvere fóliované, dyhované a striekané,  sklenené a technické dvere.  INVADO vyrába aj posuvné systémy, a to  systém určený na inštaláciu do sadrokartónovej steny a systém montovaný na stenu.

Interiérové dvere Intenso-doors

Intenso-doors - nová poľská spoločnosť ponúkajúca interiérové dvere rôznych dekorov, tvarov a presklení. Vyrába aj posuvný nástenný, aj posuvný zabudovateľný systém zatvárania vnútorných dverí, interiérové regulovateľné obložkové zárubne, kľučky a iné príslušenstvo.